Venujem sa poradenstvu životného štýlu. Čo to je?

Poradenstvo životného štýlu - znamená podeliť sa o znalosti, vedomosti, alebo osobné skúsenosti s človekom, alebo ľuďmi, ktorí cítia, že sa už vo svojom tele, alebo vo svojich pocitoch a myšlienkach necítia komfortne. Oblastí, ktorých sa to môže dotýkať, môže byť viacero.

Patria tam napríklad
• pitný režim a výživa
• pohyb a spánok
• prevencia voči chronickým ochoreniam
• psychická vyrovnanosť, vzťahy a emócie
a podobne...

Nech je názov aktivít, ktorým sa venujem akýkoľvek, ich jediným cieľom  je  pomôcť vám nájsť ten správny smer, ktorým budete môcť spokojne kráčať, až kým budete cítiť, že si žijete svoj život, zdravý, vitálny a plný energie tak, ako to má byť. Naše zdravie je o nadšení a disciplíne a dosiahnuť v ňom vrchol môžeme tak, ako v čomkoľvek inom, teda iba ak pre to urobíme svoje maximum :-)

Ako tvorca projektu Kliniky celostného zdravia STUDIO IQ (www.studioiq.sk) a projektu stravovania na báze celistvej rastlinnej stravy PÁNI BAKLAŽÁNI (www.panibaklazani.sk) sa s vami veľmi rád podelím o svoje vzácne a úžasné skúsenosti. Stačí, ak sa budete veľa pýtať, lebo to je zárukou mnohých odpovedí. Dúfam, že sa uvidíme v správnom čase na správnom mieste a verím, že oveľa skôr, ako to bude naozaj nevyhnutné. 

Osveta správnych, prirodzených a nám všetkým osožných návykov je dnes vzácna. V časoch, kedy normálne sa stalo nenormálnym a naopak, nie je vždy ľahké sa zorientovať. Množstvo informácii, ktoré okolo nás kolujú, je obrovské. Nie je dôležité, od koho a koľko ich máte, ale ako po ich použití v živote reaguje vaše telo. To je jedinou ozajstnou skúškou správnosti.