BOSNIANSKE LIEČIVÉ PYRAMÍDY

Srdečne vás pozývame

na výnimočný zážitkový pobyt

do údolia pyramíd Visoko

Energie ako podstata nášho fyzického, psychického, mentálneho a duchovného bytia.

Je tomu iba pár dní, čo som sa ja a moja partnerka Zuzka, vrátili z našej Mierovej misie v Bosne a Hercegovine, presnejšie z údolia pyramíd. Nejde o len tak nejaké pyramídy. Sú totiž najstaršie a najväčšie na svete a vedú k nim labyrinty liečivých tunelov.
Tento pobyt je teda prvým skupinovým, ktorý do údolia Bosnianskych liečivých pyramíd na základe našich čerstvých zážitkov a skúseností organizujeme.
Aj naše ubytovanie totiž nie je len tak niekde, ale priamo nad liečivými tunelmi vedúcimi k pyramíde Slnka, ktorá je najväčšou a najstaršou na Zemi.
Počas toho liečivého pobytu sa s vami spolu so Zuzkou veľmi radi podelíme formou besied, diskusií, či osobnej komunikácie o všetko, čím pomáme ľuďom na našej klinike celostného zdravia, či už sa jedná o oblasť výživy, životo-správy, ako aj vnútorného vyladenia, či odlúčenia saa od svojich strachov, fóbii, zlozvykov, závislostí. 
Malebné mestečko v údolí pyramíd Visoko je miestom, kde môžete nechať prečistiť komplexný tok svojich energetických zdrojov a z vrcholu pyramídy môžete do vesmíru vyslať svoju vlastnú energiu vo forme želaní.
My sme našu prvú cestu poňali ako mierovú misiu za Slovensko a celý svet.

Zamyslenie sa, prečo k liečivým pyramídam vôbec ísť:

Každý jeden deň vstúpime do liečivých chodieb podzemného systému v údolí Bosnianských pyramíd. 
Každý jeden deň vystúpime na vrchol najvyššej a najstaršej pyramídy sveta, ktorá vysiela signály do celého vesmíru a teda môžete aj vy vyslať svoj signál kamkoľvek len chcete. Ja osobne som odtiaľ vyslal svoje osobné mierové posolstvo :-)
Navštívime neďaleké Sarajevo, ktoré stále nesie odkazy vojny a zároveň chuti, vôle a presvedčenia tamojších ľudí, opäť žiť slobodne, hrdo a naplno.
Každý deň svojmu telu doprajeme to najlepšie a najzdravšie, čo budeme mať v dosahu a tak si neoddýchne len naše ego, ale naozaj aj každý orgán v našom tele, naša myseľ, aj duša.
Ako skupina ako malá komunita viac ako inokedy zažijeme súdržnosť, náklonnosť, spolupatričnosť a verím, že aj vďačnosť za to, čo všetko v tomto živote máme možnosť zažívať.
Niekto sa k pyramídam možno vráti a možno už nie. Preto bude práve tento čas tým jedinečným a neporovnateľným s akýmkoľvek iným doterajším zážitkom.
Naladenie sa už doma pri balení na pokoj, harmóniu, stav bez tlaku, stresu a očakávaní, bude veľmi dobrým začiatkom tejto našej spoločnej cesty :-)
Bude to dovolenka určite iná, ako akákoľvek do teraz.

UPOZORNENIE

Tento pobyt je určený pre každého, kto práve nepodstupuje žiadnu medicínsku liečbu, teda nie je pod intenzívnym dohľadom lekárov či terapeutov, neabsolvoval za posledných 6 mesiacov žiadnu závažnú operáciu a ktorý svojim prihlásením sa zároveň potvrdzuje, že nezatajil žiadnu diagnózu.

Ak je niečo, čo by sme mali, ako zodpovední za tento pobyt vedieť, alebo ak nie ste si úplne istí svojim zdravotným stavom, prosím napíšte nám to na: zdravie@janhubinsky.sk

Hlavný účel pobytu:


-nechať svojim telom prejsť najčistejšiu energiu, zbavenú akýchkoľvek smogov a toxínov, čo je možné len 
pri konzumácii 100% rastlinnej stravy, preto odporúčame počas celého pobytu vylúčenie živočíšnych produktov

-v maximálnej možnej miere uvoľniť a pustiť všetky bežne zabehnuté podprahové programy z moderného sveta

-prepojenie s prírodou a jeho hlbšie precítenieČo si so sebou vziať a iné drobné rady:

-letné pohodlné veci aj do prírody, aj na prechádzky, aj na doma, plavky


-teplejšie veci do podzemných liečivých tunelov, kde je celoročná teplota cca 12 stupňov...nakoľko tam denne strávime niekoľko hodín, môže vám byť chladno, aj vďaka vysokej vlhkosti cca 85%


-oblečenie do tunelov vyberte tak, aby bolo aj z prirodzených materiálov, teda vynechajte termo prádlo a iné syntetické materiály, vrátane ponožiek, nakoľko tieto materiály sú pre prienik liečivých energií nepriechodné


-pre väčšie pohodlie pri sedení či ležaní na drevených laviciach v tuneloch, si môžete vziať podsedák, alebo karimatku


-je vhodné mať aj ruksak, v ktorom budete mať napríklad vodu, hodinky, alebo mobil kvôli časovej orientáciiv liečivých tuneloch a podobne


-turistickú obuv pre autentický výstup na vrchol pyramídy

ČO JE POTREBNÉ EŠTE PRED POBYTOM VEDIEŤ A UROBIŤ?

-zaslať nám záväzné potvrdenie účasti na našom pobyte, aj s počtom osôb

-ubytovanie je vždy po 3 osobách na izbe a v prípade, že by mal niekto záujem o ubytovanie vo dvojici, prosím o skoré info, príplatok za izbu pre dvojicu je 17€/deň

-vopred uhradiť zálohový príspevok za pobyt vo výške 100€ (IBAN: SK03 1100 0000 0026 1892 5178) a to najneskôr do piatku, 2.6.2023, v poznámke so svojim menom a textom DAR ZA SPREVÁDZANIEVISOKO...táto záloha je nevratná, nakoľko už nebude vrátená ani nám, je ale možnosť v prípade neúčasti, nájsť za seba náhradu
-zvyšok poplatku za pobyt bude v hotovosti v deň odchodu na mieste stretnutia

CENA POBYTU A ČO CENA ZAHŔŇA:

Cena pobytu na jednu osobu/noc je 75€ a nocí je 7.

Cena zahŕňa:

-ubytovanie v krásnej prírodnej scenérii, priamo nad liečivými tunelmi, ktoré vedú k Pyramíde Slnka

-plná penzia, v deň príchodu začíname večerou, v deň odchodu končíme raňajkami a balíčkom na cestu, inak denne zabezpečené raňajky, obed, olovrant, večera, všetko 100% rastlinného pôvodu, čo je aj podmienkou tohoto pobytu, pre čo najväčší účinok liečivých energií na telo

-pol-dňový výlet do Sarajeva s obedom

-špeciálny výstup po bádanej strane pyramídy, ktorá odhaľuje kus ich histórie

-každodenný vstup do liečivých podzemných tunelov vedúcich k Pyramíde Slnka

-každodenná čerstvá šťava v čase olovrantu

-denné skupinové besedy, v ktorých môžeme obsiahnuť čokoľvek, čo vás zaujíma ohľadom fyzického 

i mentálneho zdravia


-jeden deň pre zvýšený účinok liečivých energií budeme na vode a čerstvých šťavách

-Janko besedy: životný štýl, výživa, pohyb

-Zuzka besedy: nastavenie mysle, podvedomé programy, zbavovanie sa tráum, závislostí, fóbii, úzkostí

-v prípade potreby aj formou osobnej konzultácie

-každý si pri pobyte v podzemí bude môcť aplikovať špeciálne terapeutické disky, ktoré umožňujú v daných výnimočných podmienkach dokonalé otvorenie vlastných energetických kanálov, často nevyhnutných pre spustenie samoliečiacich a harmonizačných procesov


-každý si bude môcť aplikovať energetický reštart vynimočnými ID-TE zariadeniami, ktoré používame aj na terapeutické a plne harmonizujúce účely na našej klinike celostného zdravia, viac o ID-TE na: (www.imaging-device.com)


UPOZORNENIE: dopravu dopočítame v momente, keď budeme mať finálne potvrdený počet účastníkov pobytu a keď budeme vedieť, koľkí z vás môžu ísť vlastným autom...o to sa nám znížia náklady za požičanie mikrobusu :-)

Ak máte akékoľvek  otázky o pobyte, píšte mi prosím na: zdravie@janhubinsky.sk