KNIHY

Necenzurovné knihy novodobého zdravého životného štýlu, ktoré majú pre vás množstvo odpovedí.

Čo povedali iní?

Dobrý deň pán Hubinský,      
Na začiatok Vám chcem za všetko poďakovať. Za Vaše knihy s venovaním a za to , že som Vás stretla. A  chcem sa aj ospravedlniť, že som Vám nenapísala skôr. Vaše knihy som prečítala hneď a aj Čínsku štúdiu. Teda knihy "Tekutý život" a "Proti vetru, ale po svojom", som prečítala hneď. Titul "Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA", ešte stále nie. Odložila som ju presne tak, ako  ste v nej nakázal. Aby si čitatelia vzali pero a napísali čo chcú a nepokračovali v čitaní ďalej. No a tam som sa i ja zastavila. Normálne takéto výzvy v knihách ignorujem a preskakujem, ale u vás mi to nešlo.
Inak ostané dve Vaše knihy putujú po mojich priateľoch, tak, ako aj kniha "Čínska štúdia", ktorú mám tiež od Vás.
Chcem Vám vyjadriť uznanie a obdiv z akou odvahou sa vyjadrujete o mnohých palčivých témach vo vašich knihách. Myslím tým o nadnárodných spoločnostiach ktoré nás takmer vo všetkom zavádzajú.Klobúk dole. Prečítala som neskutočne veľa kníh, ale Vy ste jeden z mála ľudí  na SK a v ČR, čo ste vyjadrili veci nahlas. 
Chcem Vám povedať, že Vaše knihy sú rovnako dobré, hodnotné a prínosné, ako "Čínska štúdia". Mňa veľmi obohatili a verím, že naberiem odvahu, vezmem pero a dočítam aj tú tretiu.

Prajem Vám veľa úspechov v osobnom aj v profesnom živote, kráčajte ďalej na svojej ceste a píšte ďalej, lebo si myslím, že máte toho ešte veľa čo povedať a odovzdať svetu.

Lucia M. Habeková

Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA

Už samotný názov tejto knižky prezrádza veľmi veľa o jej obsahu. Naše životné cesty môžu byť veľmi rozdielne, avšak zdravie, radosť a úspech či už v súkromí alebo v profesionálnom živote sú jeho hlavnými aspektami.

Autor, Ján Hubinský, teda ja :-), veľmi prehľadne, jednoducho a výstižne spracoval svoje viac ako 20 ročné skúsenosti práce s klientami a vytvoril vynikajúci návod, ako dosiahnuť ten povestný a často začarovaný tzv. "ťuk", ktorý mnohí z nás majú tak často na dosah, no nie a nie sa dopracovať k začiatku zmeny, na ktorú sa tak dlho chystáme.

Vlastný príbeh, príbehy mojich klientov a neúnavná energia zakomponovaná v tejto motivačno-inšpiratívnej publikáci už dokázala pozitívne "nakopnúť" stovky ľudí rôznych vekových kategórii a funguje to ako keď máte auto- po naštartovaní už ide všetko ako po masle :-)

Hodina pravdy je názov druhej časti tejto knižky a táto odkrýva skutočne mimoriadne kontroverzné otázky biznisu s ľudským zdravím. Informácie a výpovede, ktoré nikdy nemali uzrieť svetlo sveta vám doslova môžu vyraziť dych a v mnohých prípadoch vám potvrdia to, o čom ste už možno niekde niekedy začuli. Dve-tri hodinky výborného čitania každopádne prospejú každému, kto má záujem skutočne pochopiť, kadiaľ vedie cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA.

Vynikajúci darček pre samého seba i pre ľudí, na ktorých nám záleží :-)

Tekutý život

Tekutiny majú jednoznačnú výhodu v tom, že sa do nášho organizmu dostanú vždy oveľa rýchlejšie, ako potraviny, ktoré musíme najskôr požuť a v ústach predtráviť.

Ak si však nedáme dostatočný pozor na to, čo tieto tekutiny, ktoré pijeme obsahujú, môže sa táto výhoda veľmi rýchlo zmeniť na obrovskú nevýhodu, pretože sa do nášho tela veľmi rýchlo dokážu dostať aj látky, ktoré príliš žiadúce niesú. V knihe nájdete mnoho vynikajúcich informácii o tekutinách, ktoré sa najčastejšie objavujú v našom bežnom živote a preto je aj veľmi dôležité vedieť o nich trošku viac, ako len to, že sú tekuté.

Blahodárne účinky ale aj riziká spojené napríklad s konzumáciou našej životodárnej tekutiny vody, ale aj mlieka, mliečnych produktov, sladených nápojov či kávy sú nám často predstavované veľmi zavádzajúcim a nejasným spôsobom, ktorý samozrejme pramenízo zdrojov, ktoré si môžu finančne aj politicky dovoliť zverejniť čokoľvek uznajú za vhodné a hlavne to, čo prospieva napredovaniu v biznise.

Autor Ján Hubinský - teda ja :-) opisuje svoje necenzurované viacročné zistenia ktoré pochádzajú zo zdrojov viac ako dôveryhodných, ktoré niesú zainteresované v krvilačných finančných kolosoch a naopak svojou dlhoročnou prácou a výsledkami dokázali, že im skutočne ide o dobro a zdravie človeka, vrátane ich samých. Nakoniec prečítajte a uvážte sami, čo vám zmysel dáva a čo nie :-)

Proti vetru, ale po svojom

Luxus nepremýšľať nad svojím zdravím, si už nemôžeme dovoliť. Platíme zaň životmi.

Máme všetko, čo k zdravému životnému štýlu potrebujeme. Svoje perfektne nastevné telo,  dostatok, ba až nadbytok potravy, vitamíny, BIO, informácie. Všetko nám riadne prerastá cez hlavu a podobne, ako keď sa z malej firmy stáva veľká, je nutné nastaviť menežment, ktorý triedi všetko podľa toho, čo do firmy patrí a čo jej prospieva a naopak, čo je v jej neprospech. V prípade nás ľudí, si svoje zdravie menežuje každý sám, alebo by si každý mal.

Jediným nástrojom, ktorý môžeme pri tom použiť, je myseľ. Naše myslenie musí byť dostatočne zdravé na to, aby dokázalo rozlišovať a oddelovať zdravé informácie od tých nebezpečných a škodlivých. Vyleteli sme príliš vysoko a pre zdravé myslenie je výnimočne dôležité, zostať nohami na zemi. V tejto knihe poukazujem na svoj príbeh svojej premeny a premeny tisícok ľudí okolo mňa. Prišiel čas, aký tu ešte nebol. Kto sa nenaučí zdravo myslieť, zaplatí vlastným zdravím, alebo životom. Dovolili sme si mať tento luxus dostatočne dlho na to, aby sme videli, že nejde o zábavu. Systém, v ktorom žijeme, zradil, no napriek tomu, vždy najväčšiu vinu na tom, ako sme sa ním nechali zmrzačiť, máme my sami.

Od teraz hrá každý sám za seba a verte mi, že resetovať naše reklamou vymyté mozgy je nevyhnutné, aj keď to vôbec nebude ľahké. Oveľa ľahšie je však čítanie tejto knižky, pri ktorej sa dá mnohé uvedomiť. Tak, ako tomu bolo pri mojich predošlých knižkách, i táto môže otvoriť oči mnohých z nás, čo je vždy vstupnou bránou k vlastným činom.

Knihy si môžete kúpiť a vyzdvihnúť osobne v Studiu IQ v Nitre na Novozámockej ul. 104.
www.studioiq.sk

CD nosiče

CD Rakovina moja vina

Prečo stále zomierame bez poznania pravdy? Desiatky rokov, investované bilióny dolárov a rakovina zabíja viac ako kedykoľvek pred tým.

Jedinou odpoveďou je skutočne pochopiť, čo to rakovina je, ako a prečo vzniká, prečo ju niekto má a niekto nie a čo môžeme okamžite po vypočutí si tohoto CD urobiť pre to, aby sme dokázali ochrániť seba a našich blízkych. Sedem jednoduchých no nevyhnutných krokov na prevenciu a v mnohých prípadoch i liečbu nielen rakoviny, ale i iných chronických degeneratívnych chorôb, ktoré sú dnes modernou medicínou označované za nevyliečiteľné. Videl som na vlastné oči niekoľko vyliečených "nevyliečiteľných" ľudí a táto nahrávka by vás minimálne mala nechať nad tým premýšľať :-)

Srdcové záležitosti / Toxicita

Prečo naše srdcia zlyhávajú tak často a nečakane? Dám vám návod, ako zachrániť to svoje! Až 50 percent prvých príznakov srdcovo - cievnych ochorení, je smrť.

Teda odchod našich blízkych z tohoto sveta bez toho, aby sa mali možnosť rozlúčiť. Sme však všetci na jednej lodi a situácia je najhoršia v histórii ľudstva. To by mal byť dôvod na to, aby sme sa začali zaujímať o to, čo za fenomén dokáže zabiť najviac ľudí na svete. Dokonca vraj viac, ako všetky doterajšie vojny, prírodné katastrofy, automobilové, letecké a lodné nešťastia dohromady!
Druhá časť nazvaná TOXICITA otvára ešte stále veľmi podceňovanú tému o niečom, čo sa podieľa na popredných miestach na bolestnom a zbytočne predčasnom odchode nás ľudí z tohoto sveta.