REFERENCIE

Váš záujem o zmenu životného štýlu k lepšiemu ma teší. Ak máte pocit, že sa vám podarilo posunúť v tom čo i len o kúsok vpred, či už vďaka mojim knižkám, prezentáciám, či osobným konzultáciám, pošlite mi svoju recenziu a pomôžete tak aj iným dostať sa cez kritický bod začiatku premeny, po ktorom túžia. Ďakujem vopred aj za nich :-)

Pobyty 2023

Dobrý večer, pán Hubinský.

Vybrala som sa prvý raz v živote na ezoexpo festivala hneď pri vstupe som zaregistrovala muža, ktorý  upravoval polohu pútača s vlastnou fotografiou. Prebleslo mi hlavou, taký ,, mačo", čo už len ten bude tlačiť ľuďom do hlavy. Príklad toho, ako sa aj ja môžem mýliť. Na Vašej prednáške som zostala iba preto,že som nemala dojedenú bagetu. Sadla som si s paličkami do prvej rady a hodlala som za pár minút odísť. Nestalo sa. Bola som ohúrená, očarená, pozitívne nabitá, ako dávno nie. Následok - cvičím, paličkujem, denne plávam na Zlatých pieskoch, byciklujem, tancujem...Ten deň som zabudla na oravskú slaninku, rebierka, klobásky...mäso mi nič nehovorí. Raňajky strúham, sypem oriešky, chia...Pá r kíl dolu, svaly aj na bruchu, radosť zo života. Ďakujem Vám.Veľa šťastia a úspechov Vám želám.

Iveta Rothová

Lektora - Jána Hubinského - som prvý krát stretla v Žiline, v roku 2014, kde sa Ján stal lektorom jednej z prednášok o zdravom životnom štýle. Bolo to konkrétne na podujatí HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy, ktoré organizujeme.
Od vtedy sme ho na HARMÓNIA Festival pozvali mnoho krát a spoločne sme pripravili aj súbor samostatných prednáškovych akcií. Jeho profesionálna práca zaujala i našich firemných klientov, pre ktorých robil samostatné prednášky "šité na mieru". Ľudia, ktorým nie je vlastné zdravie ľahostajné, sa zaoberaju témami, ako  je strava, pohyb, prevencia ochorení, vitalita, dlhovekosť. Pán Hubinský dokáže všetky tieto témy veľmi zaujímavo a pútavo interpretovať,navyše s  použitím dôveryhodných zdrojov a materiálov, osobných skúseností a najmä príkladu svojho života - svojej osoby.
Prednášky i osobné konzultácie Jána Hubinského vrelo odporúčam. Ak po nich nezmeníte svoj zaužívaný spôsob životného štýlu, určite sa nad mnohými súvislosťami vážne zamyslíte. To, čo si z prednášky odnesiete - v konečnom dôsledku závisí len a len od Vás.

Katarina Mikulakova
Organizátor HARMÓNIA Festivalov zdravia a krásy

Janko, ďakujem.

Opäť som sa po rokoch vrátila k Hay, Secret, Tolle a všetkým tým, ktorí nám majú čo povedať pri objavovaní samých seba. Všetky tie informácie som mala, ale musela som na to dozrieť. Potom stačil už len správny impulz a pre mňa to bola tvoja kniha a ochotné, silné, ľudské povzbudenia od Teba ako motivátora. Ďakujem Ti za to! Mala som šťastie, že som bola v Piešťanoch, v masérskej škole Remas na Tvojej prednáške. Vďaka tomu sa mi život začína meniť, je to pekné, krásne! Musela som sa podeliť.

Vlasta

Krásny dobrý deň želám.

Chcela by som oceniť Vašu knihu, prišla som k nej úplne náhodne a zaujala ma hneď v prvom momente, v internetovom obchode Gorila, kde som si úplne náhodne stiahla ukážku, ktorá ma zaujala. Od malička preferujem športový a aktívny životný štýl. Verím v to, že všetko je v človeku a o tom, ako veľmi si chce ísť za svojimi snami, verím, že dokázať sa dá i nemožné, respektíve to, aké má človek myšlienky a aké prekážky si dokáže pred seba položiť a ako ich dokáže prekonať. Nič sa nedeje z hodiny na hodinu. Knihu som len začala čítať, ale už teraz ma oslovilo a zaujalo mnoho vecí. Keďže sa držím mojej osobnej myšlienky a vízie v živote, že všetko je možné aj vo Vašej knihe a Vašimi postojmi k životu, bude moja cesta k mojim cieľom určite ľahšia.
Ďakujem.

Martina

Tak neskoro, ale predsa sa ozývam. 

Vašu knihu som si prečítala, je zaujímavá, inšpiratívna, no musím priznať, že najviac ma zaujala kontroverzná kapitola s názvom "Hodina pravdy". Potom ešte aj nebezpečné látky, ktoré spomínate. Som ale dosť frustrovaná, lebo z tej málo kozmetiky, ktorú používam, si neviem nájsť ani vhodný šampón na vlasy. Asi budem naozaj nútená zaregistrovať sa nastránke Neways a objednať si nejaký produkt. No zatiaľ som tak ešte neurobila.Celkovo sa mi knižka páči a oceňujem Vaše zmýšľanie. S mnohými vecami sa stotožňujem. Veľmi by som sa chcela v budúcnosti venovať niečomu podobnému ako vy. Ďakujem, želám krásny zvyšok dňa.
S pozdravom.

Lucia Vanečková

Milý Janko! 

Prajem Ti krásny deň do ďalekej Austrálie. Ďakujem za úžasný mail o zdravom životnom štýle. Na margo tvojej úžasnej knihy, ktorú som si kúpil v TO na kurzezdravej výživy - je úžasná! Čerpám z nej ja - zmena stravy -zelenina, špalda, ale hlavne môj syn 25 ročný, ktorý keď si ju prečítal, tiež zmenil stravu, zvýšil pohyb a aj prehodnotil svoje sny a ciele. Ďakujem Ti za skvelé príspevky na FB, snažím sa a vlastne aj plním svoje predsavzatia a každý večer vyhodnocujem. A ide to.
Prajem skvelý deň.

Roman DS.

Ahoj Janko.

Srdečne ťa pozdravujem a zároveň ti oznamujem, že tvoju knihu som
prečítala počas zimnej dovolenky v Zakopanom. A musím ti povedať,že ma zaujala a ty osobne si ma prekvapil. Zaujala ma hlavne preto,lebo aj ja sa v poslednej dobe zaoberám zmenou stravovacích návykov a celkovej životosprávy a z tvojej knihy som získala veľa dôležitých informácií. Blahoželám a prajem veľa zdravia a šťastia.

Gabika

Prajem krásny večer, Janko!

Mám pred sebou Tvoju knižku Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA,  ktorú dá sa povedať denne, nie čítam,ale študujem. A chcem Ti poďakovať ešte raz za skvelé informácie, rady na kurze v TO. Ale hlavne po prečítaní knihy som zmenil o 50-60% stravovanie, ubral mäso, pridal zeleninu, špaldu, ako aj pohyb a v neposlednom rade spozitívnil prístup k životu. A výsledok? Po mesiaci som mal neskutočné výsledky po odbere krvi.Kyselina močová je hlboko pod tzv. normou. Pričom sa ma lekári snažili 4 roky presviedčať, čo a ako, tak aj vďaka tebe a tvojim informáciám sa mi podarilo za mesiac. Bol som neskutočne rád. Ešte raz ďakujem a z celého srdca prajem krásne pohodové Vianoce ako aj úspešný Nový rok.

S pozdravom Roman

Dobrý deň.

Posielam Vám vrece úsmevu a veľa energie a veľkú vďaku za to, čo robíte a za tú knižočku, ktorú ste napísali. Pred dvoma týždňami sa mi dostala do rúk a urobila ma nekonečne šťastným - veľmi vzácna kniha. Veľmi mi pomohla a inšpirovala a posunula ďalej. Nakoľko som už 6 mesiacov na ceste zmeny môjho života, tak hľadám, pátram, študujem a robím pokusy so stravou a zistil som, že Raw-food, teda cesta surovou stravou je zázrak, určite by som sa do zlého zdravotného stavu nedostal, keby mi doktori nestanovili diagnózy a tabletky, ktoré mi robili len škodu.
Ďakujem!

S pozdravom Peter

Dobrý deň.

Pred pár mesiacmi ste mali u nás na škole prednášku, z ktorej som si veľa odniesla. Nakoľko som mala zdravotné problémy najmä zo stravy, skúsila som sa stravovať zdravo a začala som cvičiť.Cítim sa oveľa lepšie. Veľmi Vám ďakujem a prajem len to najlepšie.

Lenka

Pobyty 2024

Ahoj Janko,
 
plní informáciami a pozitívnymi emóciami - sa chceme obidvom (Tebe aj Zuzke)
 
opätovne poďakovať za príjemný a zaujímavý pobyt, ktorý je pre nás
 
inšpiráciou pre nový smer životného štýlu s podpornou formou zdravšieho
 
stravovania a pohybu. Oceňujeme aj  vaše vedomosti a nadšenie, ktorými ste
 
celú  skupinu dokázali (nás dvoch určite) - upútať.                                                                                                                         
Želáme vám mnoho  ďalších úspechov, elánu a radosti vo vašej náročnej, zodpovednej a
 
prospešnej práci. Tešíme sa na ďalšie stretnutie - pravdepodobne už budúci týždeň.
 
 
S pozdravom Juraj a Eva