TÉMY PREZENTÁCIÍ

Zdravie dáva zmysel, len ak mu otvoríš svoju myseľ.

7 krokov k zdraviu a telu, po akom ste vždy túžili.

Naše zdravie má dnes úplne inú dimenziu chápania a fungovania, ako roky dozadu. Je to jednoducho preto, že zdedené návyky a naše tradície v oblasti stravovacích návykov, spolu s obrovskou vlnou vysoko priemyselne spracovyných potravín a fast-foodov, už aj u nás spôsobili najhoršiu zdravotnú krízu všetkých čias. Prišiel čas konať, rýchlo, rozumne a nekompromisne. Tí, ktorí skutočne túžia vyhnúť sa mnohopočetným davom zavislým na liekoch a toxických aditívach v dnešenj komerčnej potrave, majú teraz veľkú šancu počuť, no hlavne zaradiť do svojho života sedem krokov, vďaka ktorým ako profesionálny kouč životného štýlu, už roky sebe aj iným pomáham ísť cestou vitality, energie, sebestačnosti a radosti zo života. Srdečne aj vás pozývam na svoju najprezentovanejšiu a najpopulárnejšiu prezentáciu :-)

Srdcové záležitosti

Jeden super krok, ako sa vyhnúť fenoménu, ktorý zabije najviac ľudí na svete.

Prednáška srdcové záležitosti veľmi jasne a zrozumiteľne otvára nepoznané stránky knihy vašich otázok, prečo srdcovo-cievne ochorenia z roka na rok zabijú viac a viac našich blízkych. Ba čo viac, už celé dekády je táto choroba najzákernejšou na tejto planéte. prichádza pomaly, potichu, takmer nikdy o nej neviete a nič vďaka nej necítite. Keď sa však objaví, buď rovno a bez varovania zabije, alebo poškodí zdravie človeka vážnym spôsobom. Mám odpovede, prečo sa tak deje. A čo cholesterol ktorý sa stal jednoznačným zabijakom číslo jeden na svete? Darí sa mu to do dnes a ja mám pre vás jeden jediný super krok, vďaka ktorému cholesterol už nikdy  do vášho života nevstúpi v podobe, vďaka ktorej by ste mali zdravotné problémy. Tento super krok je lacný, rýchly a viac ako 100% účinný, za čo ručím svojim menom. Pozývam vás preto na lekciu, ktorá môže zachrániť život nie-len vám, ale i vašim blázkym a milovaným, ktorí žiaľ prečasne, bolestivo a zbytočne odchádzajú na druhý svet bez poznanie toho, akým jednoduchým spôsobom tu mohli ešte roky s nami pokojne nažívať :-)

Spolu nám TOFUnguje

Fantastická príležistosť pre mňa i pre vás, konečne si povedať všetko, čo o tofu vieme, čo si o ňom myslíme a prečo. Veľmi rýchlo a stručne, no na základe faktov, ktoré mám, vás dokážem ubezpečiť o tom, že konzumácia tofu je asi taká nebezpečná, ako dať svojim deťom či svojmu partnerovi každý večer pusu na dobrú noc. Je veľmi dôležité uviesť tieto dojady na správnu mieru a ni na základe prečítaných článkov na internete, ale na základe vedecky a reálne podložených, existujúcich faktov, ktoré sa nedajú odškriepiť. Ak by tofo bolo škodlivé, mnoho ľudí v mnohých krajinách, ktorých osobne poznám, ale takých, ktorých nepoznám, by určite trpeli chorobami a problémami, ktoré v skutočnosti neexistujú a nikto ich nikdy ani nevedel preukázať. Štúdie, ktoré hovoria o škodlivosti tofu, týmto vôbec nechcem spochybniť. No výsledok jedej jedinej štúdie sa dá odprezentovať mnohými, pre mnohých na počudovanie veľmi odlišnými teóriami, pri ktorých by si človek mohol myslieť, že jedna z druhou nemajú nič spoločné. Preto vás pozývam nie len na samotnú prednášku, ale zároveň i na fantastickú ochutnávku z produkcie firmy ALFA BIO, na ktorú môžeme my slováci byť právom hrdí :-)

Pohyb - dôvod prečo žijeme

Iba vďaka pohybu, ktorý nám bol prirodzene daný, môže náš organizmus a nespočetné množstvo jeho akcí, reakcí a pohybových úkonov fungovať tak, aby to dlhodobo prospievalo nášmu zdraviu. Asi najväčším rozdielom medzi dnešnou generáciou a generáciou našich starých rodičov, je rozdiel v pohybe, v množstve vynaloženeého fyzického úsilia a spotrebovanej energie za účelom fyzickej práce. stali sme sa veľmi málo pohyblivými a následky sú viac ako hrozivé. Naše telo, ktoré bolo stvorené prioritne pre pohyb, sa vďaka nášmu pohodlnému životnému štýlu dostáva do kolapsových stavov a naše životne dôležité orgány, ktoré sú priamo na pohybe závislé, sa dostávajú stále viac do krízových situácií. Ak sa takýto stav opakuje dostatočne dlho na to, aby sa stal chronickým, človek má obrovský problém. Pozývam vás na túto prednášku, z ktorej budete odchádzať presvedční o tom, že bez pohybu nechcete stráviť už ani jeden jediný deň. Dôvod? Následky, ktoré čakajú každého, kto sa nehýbe dostatočne na jednej strane a fantastické benefity do veľmi vysokeho veku, na strane druhej. Výber však bude vždy na vás :-)

Čas zapnúť

Niktorí z nás sú tými šťastnými, ktorí si kedysi v detskom veku vytvorili sen, čím chcú byť, keď budú veľkí a dnes sú presne tam, kde chceli byť. No ovaľa viac je medzi nami takých ľudí, ktorí sa stále hľadajú a nevedia nájsť svoj dar. Dar, ktorý dostal každý z nás, keď sa narodil. Je to dar, ktorý treba hľadať a ktorý keď človek nájde, je väčšinou do smrti vnútorne naplnený a vďaka tomu dokáže iným ľuďom okolo seba odovzdať neuveriteľný kus seba. Až keď človek svoj dar nájde tak pochopí, prečo sa vlastne narodil. Táto prezentácia už pomohla mnohým u nás i v zahraničí, skutočne sa vydať cestou, ktorá ich priviedla tam, kde túžili vždy byť? Neveríte? Ste pozvaní a určite vás presvedčím :-)

Naturálna terapia

Naturálna, teda prírodná, alebo ľudová terapia tu bola dávno pred tým, ako prišla k svojej moci akademická medicína, lieky, operácie. Napriek tomu ju dnes nazývame alternatívnou medicínou. No nie je tomu tak všade. Existujú miesta na svete, ba dokonca aj krajiny, kde naturálna medicína nikdy nezanikla. Nikdy ani neprestala dokazovať svoju silu a to z jednoduchého dôvodu. pretože je postavená na sile prírody a tá máv spojitosti s liečbou ľudského organizmu super-silu a moc, ktorú nedokáže nič nahradiť. Už niekoľko rokov cestuje u nás i po svete, stretávam ľudí, pacientov, lekárov a promotémov naturálnej liečby a skutočnosti, ktoré sa dozvedám, mi často vyrážajú dych. V tejto prezentácií sa chcem s vami podeliť o svoje vlastné zážitky z pobytu na jednej z najúspešnejších kliník naturálnej terapie na svete. Je to Gersonova klinika a ja vám priblížim celý proces naturálnej liečby ľudí, ktorí boly často poslaní domov zomrieť i v posledných štádiách zákerných chorôb, akými je napriklad aj rakovina. Bez škodlivých vedľajších účinkov, so super silnou naturálnou podporou imunitného systému ich zdravie dostalo druhú šancu. Poznať, ako funguje nielen klasická, chemická liečba, ale aj tá naturálna, ako odkaz prírody, je neuveriteľne dôležité. Ak poznáte iba tú jednu, ktorá sa nám stále prezentuje ako jediná, aj keď vieme, že nám často spôsobuje ohromné škody, je ako keby ste na aute vedeli odbáčať iba do jednej strany. Ak má človek na výber, určite by tú šancu vybrať si na základe svojich znalostí, pocitov a rozhodnutí nemal zahodiť. Pozývam vás na túto vysoko inšpiratívnu prezentáciu, ktorá môže zachrániť nie len váš život, ale i život niekoho, na kom vám záleží :-)