OSOBNÉ PORADENSTVO

Spolupráca s profesionálnou svetovou špičkou v oblasti výživy a klinickej výživy, mi umožňuje čerpať informácie skôr, ako ich stihne zdegenerovať tzv. mainstreamový mechanizmus. To znamená, že informácie, ku ktorým sa vo veľkej väčšine prípadov bežne dostaneme vďaka internetu či médiám, už dávno stratili svoj skutočný odkaz, podstatu a hodnotu.

V takomto štádiu nám teda informácia viac menej spôsobuje zmätok a stáva sa dezinformačnou, čo je vidieť aj na súčasnom stave (ne)informovanosti ľudí o správnej výžive, pohybe a životnom štýle ako takom.
Samotný zdravotný stav ľudí dnes je už len skúškou správnosti v tom, že niečo v tomto systéme nefunguje, ako nám kompetetní hovoria a preto nastal čas, uchopiť zodpovednosť za vlastné zdravie do svojich rúk.

Od pitného režimu, cez stravu, pohyb až po dýchanie, vám ponúkame hodnotné a veľmi účinné postupy pre kvalitnú prevenciu, ale i pre zlepšenie, či prinavrátenie zdravia, formou osobných konzultácii.

Kratučký kontakt pred každou konzultáciou obom stranám umožní pripraviť sa tak, aby sme čas, ktorý budeme mať, využili čo najefektívnejšie a vy aby ste odchádzali s pocitom, že ste minimálne o krok ďalej. Tento druh komunikácie je jedným z najefektívnejších, pokiaľ svoje otázky adresujete tomu správnemu človeku.

Po svojich viac ako 20 ročných osobných skúsenostich v obore a i vďaka spolupráci s takými zvučnými menami, akými sú profesor Cornellovej univerzity v USA, biochemik a lekár T.Colin Campbell, či jedna z najúspešnejších naturálnych kliník na svete, Gersonova, som presvedčený, že vo svojej oblasti vám dokážem veľmi efektívne podať pomocnú ruku na Vašej ceste :-)

Ja a moje zdravie

Pri tejto konzultácii si spolu urobíme kompletný prehľad o tom, aký máte pocit z Vášho všeobecného zdravia, akým smerom sa momentálne uberá a ako ste s momentálnym vývojom spokojní.

Je veľmi dôležité od prvého počiatku vedieť, aký je vlastne Váš cieľ, čo sa zdravia týka. Spolu teda zhodnotíme všetky aspekty a vytvoríme presnú a funkčnú analýzu toho, čo je vhodné a čo nie pri dosahovaní Vašich ďalších cieľov.

Ja a moja kuchyňa

Táto konzultácia Vám pomôže vytvoriť si zoznam zdravých potravín pre vašu kuchyňu a zbaviť sa tých nepotrebných. Možno budete aj sami prekvapení, aké zmeny u Vás nastanú.

Je to jedna z najobľúbenejších konzultácii mojich klientov. Spolu si totiž prejdeme každý jeden produkt, ktorý sa nachádza vo Vašej chladničke či špajzi  a veľmi rýchlo si budete môcť sami urobiť obraz o tom, čo by tam v skutočnosti malo mať svoje miesto, čo nie a samozrejme prečo. Je to najlepšia cesta, ako sa od teraz držať čo najďalej od rôznych nemocí, ako sa ich dlhodobo zbaviť, ale aj ako zamedziť plytvaním potravinami, peniazmi a ako v rámci stravovania prispievať aj k mieru, zníženiu globálneho otepľovania a chudobe na tejto planéte. O tom, aký obrovský význam môže  mať zdravé stravovanie pre Váš celkový zdravotný stav, snáď ani nie je treba nič dodávať. Už teraz sa môžete tešiť :-)

Ja a môj dar

Každý z nás pri svojom narodení dostal svoj dar a našou úlohou počas života je objaviť ho.  Je to zárukou toho, že tak prežijeme svoj život tým najhodnotnejším spôsobom, pretože žijeme tým, čím sme boli obdarovaní a navyše to dokážeme aj odovzdať ďalej.

Touto konzultáciou sa dostaneme k tomu, čo už možno viete a nepoužívate to,alebo k niečomu, čo by ste vedieť mali, pretože je to Váš dar. Pocit pri objavení svojho daru je niečo také, ako keď si idete kúpiť vysnívané šaty alebo auto a nájdete úplne dokonalú verziu toho, čo ste hľadali. Hovorí sa, že skutočne začíname žiť až vtedy, keď nájdeme svoj dar a to môžem z vlastných skúseností potvrdiť. S mnohými sme ich dar spolu našli, tak prečo nenájsť aj ten Váš? :-)

Ja a moje úspechy

Byť v niečom úspešný je takmer pre každého z nás obrovskou motiváciou. Často však náš pokus stať sa úspešnými stroskotáva na nesprávnej identifikácii toho, v čom by sme mohli úspech naozaj dosiahnuť.

Úspech nie je len zarábať dostatok peňazí, ale je to i o naplnení svojich vnútorných túžob, predstáv a taktiež o tom, ako odovzdať nášmu okoliu to najlepšie, čo dokážeme. A táto naša spoločná konzultácia je pripravená pomôcť Vám nájsť to, v čom je Váš najväčší potenciál, Vaša najsilnejšia stránka.

Ja a môj aktívny život

Byť aktívny je dôvod, prečo existujeme. Čokoľvek v našom každodennom živote robíme, je druh aktivity. Od umývania zubov, cez chodenie do práce, ale aj zábava, šport a iné aktivity.

Mnoho dnešných ľudí však má pocit, že ich aktívny život už nie je taký, ako kedysi, alebo nie je taký, ako by si sami želali. Dôvodov býva veľmi veľa, keďže takmer každý človek vedie svojský druh životného štýlu. A práve touto konzultáciou môžme spolu nájsť tie najvhodnejšie aktivity práve pre ten Váš životný štýl tak, aby podporil Vaše všeobecné zdravie a zároveň aby vyhovoval Vášmu terajšiemu sytému, ktorým fungujete. Ste pripravení? :-)

Ja a moja zdravá výživa

Azda niet človeka na zemi, ktorý by netúžil mať tú najzdravšiu a najvýživnejšiu stravu, ktorá by mu dávala množstvo sily a energie a zároveň aby sa nemusel vzdávať svojich najobľúbenejších pochúťok.

Každý mi určite dá za pravdu, že bez čokolády by život nebol taký sladký a preto sa jej ani netreba vzdávať. Že či to myslím vážne? Smrteľne! Sami sa o tom presvedčíte. No nebude to iba o čokoláde, pretože zdravá výživa ponúka dobroty, o ktorých sa vám možno ani nesnívalo. :-)

Ja a moje nákupy

Mnohí ľudia žiaľ začínajú riešiť svoje zdravie až keď sa ukážu prvé zdravotné problémy, alebo dokonca ešte neskôr. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že výsledok nášho zdravia sa začína vytvárať už oveľa oveľa skôr - a to pri každom našom nákupe a tým, čo vkladáme do svojho nákupného košíka.

Touto konzultáciou sa presunieme rovno do Vášho obľúbeného obchodu s potravinami, kde si ukážeme a vysvetlíme, čo, ako a prečo (ne)nakupovať. Táto lekcia sa Vám bude určite veľmi páčiť, patrí medzi najobľúbenejšie. :-)

Ja a môj domov bez chémie

Toxické látky sa stali obrovskou príčinou mnohých vecí, ktoré nám v živote príliš radosti nerobia.Či je to vznik mnohých zdravotných problémov, predčasné stárnutie, neželané nadbytočné kilogramy, migrény, únava a mnoho iných.

Vedeli ste, že Vaše domáce prostredie je 4 až 7 krát viac toxické ako to vonkajšie? Podceniť tento dôležitý faktor znamená vážne ohrozovať zdravie samého seba, ale i ľudí vo vašej domácnosti. Vytvorme teda spolu Vašu zdravšiu domácnosť.  Moja vlastná domácnosť, ale i mnohé iné sa rozhodli nekompromisne skoncovať so všetkou nadbytočnou a nepotrebnou chémiu a vytvoriť si svoj zdravší domov. Urobte to pre seba tiež :-)

Ja a čerstvé šťavy

Neuveriteľne zaujímavá a poučná konzultácia o tom, prečo a akým spôsobom by sme mali odšťavovať. Dozviete sa nielen všetky najdôležitejšie informácie o hypervýžive dneška a budúcnosti, ale zároveň sa dozviete i o tom, aký veľký môže byť rozdiel medzi odšťavovačmi a prečo Vám niektoré z nich dokážu dať mnohonásobne viac vitamínov a výživných látok, ako tie ostatné :-)

Až v posledných dvoch storočiach zobrali ľudia na vedomie, že stav ľudského tela je bezprostredne spojený s kvalitou potravín, a začali si všímať, či potrava vôbec zodpovedá potrebám ľudského tela. Pozvoľne sa čoraz viac sústreďuje pozornosť na funkcie ľudského tela a na spôsob, akým využíva látky, ako minerály a vitamíny, z ktorých sa potrava skladá.

Prírodné čerstvé šťavy

Prevencia a liečba prírodnými šťavami pomáha telu zbavovať sa chorôb a ťažkostí. Avšak stále ešte nie sú ľudia dostatočne informovaní o výživovej hodnote a liečebnej sile čerstvých ovocných a zeleninových štiav.

Čo je to osobná konzultácia?

Každý jeden z nás je v niečom výnimočný. Zároveň sú však v našom živote i stránky, ktorým sa nevenujeme tak, ako niekto iný a nemáme teda dostatočný prehľad o tom, čo nás z tejto oblasti zaujíma. Preto je osobné poradenstvo  veľmi pohodlným, praktickým, no hlavne profesionálnym riešením a to hlavne ak viete, že máte dočinenia s niekým, kto skutočne svojej práci rozumie a robí ju s nadšením. To je učite môj prípad. Je to ideálna cesta, ako sa v relatívne krátkom čase naučiť to najdôležitejšie, čo sa akýmkoľvek spôsobom dotýka danej sféry nášho života. Pokiaľ sa jedná o naše zdravie, nemala by existovať prekážka na ceste za jeho udržaním, vylepšením alebo prinavrátením.

Pokiaľ sa však chceme dostať ku kvalitným informáciám či výsledkom i v iných sférach, je nevyhnutné obrátiť sa na profesionálov v danej problematike. Tak sa ľudia v celej spoločnosti navzájom podporujú a vytvárajú možnosti, aby sa nikto z nás nemusel ocitnúť v situácii, kedy by sa so svojim problémom cítil úplne bezradný a sám.

Dovoľte sami sebe nájsť aspekty vlastného životného štýlu, ktoré by ste možno radi prehodnotili, obohatili, alebo úplne zmenili. Spoločnými silami dokážeme vypracovať ten najvhodnejší spôsob cesty životného štýlu práve pre Vás :-)

OBJEDNAJTE SA

Na osobné poradenstvo sa môžete objednať na telefónnom čísle.

0948 590 020